35грн.

Штанга PSH-37

variants: 
синій,  блакитний,  бузковий,  жовтий,  салатовий,  зелений,  помаранчевий
35грн.

Штанга з малюнком PSH-31 хір. сталь

variants: 
красный,  сиреневый,  красный с черным,  желтый,  голубой,  синий,  бирюзовый,  зеленый,  лаймовый
35грн.

Штанга PSH-29 хір. сталь

variants: 
рожевий з блакитним,  яскраво рожевий з жовтим,  зелений з червоним,  рожевий з фіолетовим,  синій із зеленим,  бузковий з жовтим,  блакитний з рожевим,  жовтий з зеленим
35грн.

Штанга Пігулка PSH-27 хір. сталь

variants: 
червоний/білий,  синій/білий,  блакитний/білий,  помаранчевий/білий,  жовтий/білий,  зелений/білий,  рожевий/білий,  прозорий/білий,  бордовий/білий,  чорний/білий
35грн.

Штанга PSH-26 хір. сталь

variants: 
червоний з синім,  червоний з блакитним,  рожевий з бузковим,  блакитний з бузковим,  рожевий із зеленим,  рожевий з жовтим,  помаранчевий із зеленим,  зелений з жовтим,  блакитний рожевий зелений,  бузковий оранжевий зелений,  рожевий жовтий зелений,  блакитний з жовтим,  рожевий жовтий блакитний,  бузковий жовтий рожевий
35грн.

Штанга PSH-24 хір. сталь

variants: 
червоний,  рожевий,  помаранчевий,  фіолетовий,  синій,  блакитний,  зелений,  лаймовий,  жовтий,  білий
35грн.

Штанга Пігулка хір. сталь

variants: 
помаранчевий/білий,  блакитний/білий,  синій/білий,  жовтий/білий,  бузковий/білий,  чорний/білий,  прозорий/білий,  червоний/білий,  зелений/білий,  рожевий/білий
35грн.

Штанга PSH-07 хір. сталь

variants: 
червоний,  рожевий,  бузковий,  блакитний,  зелений,  білий,  чорний

Пірсинг - це не просто прокол у шкірі, а ціле мистецтво, яке дозволяє доповнити образ і виділитися з загалу. В якості такої прикраси найчастіше використовується штанга для пірсингу.

Що таке пірсинг-штанга?

Штанга (барбелл, барбелла) — прикраса для пірсингу, що складається з прямого стрижня круглого перерізу, на який з обох боків накручуються кульки (шипи, конуси, камені тощо). Дизайн цієї прикраси був розроблений і представлений громадськості в кінці 1970-х років одним з найбільших популяризаторів пірсингу того часу - Джимом Вардом. Штанги – найбільш популярна деталь, яка дозволяє ідеально «влитися» в шкіру, створюючи тим самим неповторний зовнішній образ.

Види штанг пірсингу

  • Залежно від способу кріплення: з зовнішньою різьбою і з внутрішньої. В основному обидва види використовуються для язика, однак мотуть застосовуватися також для пупка, брів, вух, грудей і інших частин тіла, включаючи інтимні зони.
  • Залежно від матеріалу, з якого вони виготовляються. Здебільшого пірсинг вуха штанга або для інших частин тіла виготовляється з медичної сталі. Даний метал відрізняється підвищеною стійкістю до появ корозій, а також здатний витримувати будь-які умови. До того ж хірургічна сталь є антиалергенним матеріалом, що перешкоджає появі інфекцій і подразнень на шкірі. З нього також виготовляють штанги пірсинг сосків. Деталі з медичної сталі є оптимальним варіантом у період загоєння ран, бо прискорюють цей процес. Однак і для постійного носіння штанга з хірургічної сталі - цілком прийнятне рішення. Окрім цього, їх виготовляють з титану та биопласта. Ці матеріали відрізняються від тієї ж хірургічної сталі своєю легкою вагою, за рахунок чого рана не відтягується, а процес її загоєння значно прискорюється. Пірсинг пупка штанга з титану – оптимальне рішення для первинного проколу.
  • Залежно від способу проколу: нашкірний і підшкірний. Нерідко вони використовуються не тільки для зовнішнього, але і для підшкірного пірсингу. Останній вид відрізняється технологією проколу і введення деталі. Процес загоєння рани від підшкірного виду довгий і не в кожного може прижитися металева деталь, тому рекомендується використовувати їх з гіпоалергенних матеріалів. Наприклад, штанга пірсинг брови краще використовувати з титану або цирконію.
  • В залежності від розміру. У продажу є штанги різного діаметру від 6 до 22 мм. Для прикраси певної частини тіла підійде сережка оптимального діаметра. Наприклад, для язика підійде пірсинг штанга 18 мм або менше, залежно від уподобань власника.

У наш час придбати штангу для будь-яких частин тіла не є проблемою. В нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір прикрас для пірсингу на будь-який смак. Різноманітність кольорів, форм і стилів, з малюнками, стразами і фігурками дозволить відшукати найкращий варіант саме для Вас! Ми можемо гарантувати Вам якісну продукцію, яка буде радувати Вас і оточуючих  протягом довгого часу.